Zabıtanın engelli oğluna küfrettiği mısır satıcısı, baygınlık geçirdi

304 izlenme2019-09-02 02:59:29
Reklamlar
Son dönemlerde seyyar satıcılara yönelik sert tutumları ile sık sık gündeme gelen zabıtalar, bu kez Gaziantep'te tepki çekecek bir davranışa imza attı.

Gaziantep'te cami girişinde mısır satan bir vatandaş ile zabıta memurları arasında tartışma çıktı. Olay sırasında zabıta memurunun engelli çocuğuna küfür etmesine dayanamayan baba, baygınlık geçirdi.


ENGELLİ OĞLUNA KÜFÜR ETTİLER, BAYGINLIK GEÇİRDİ

Kentteki Ülgan Konukoğlu Camii önünde Cuma namazı çıkışı mısır satan bir baba, zabıta memurunun engelli çocuğuna küfür etmesi sonucu baygınlık geçirdi. Bu esnada mısırları yola saçılan babanın durumunu gören çevredeki vatandaşlar, zabıta ekiplerine tepki gösterdi.

SOSYAL MEDYADA OLAY OLDU

Kısa sürede sosyal medyada büyük yankı uyandıran olayla ilgili vatandaşlar, zabıta memuru hakkında yasal işlem yapılmasını istiyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Enflasyon rakamları belli oldu! Erdoğan’ı hararetle alkışlayan Metin Feyzioğlu’na tepki yağdı! Seçim için düğününü iptal etti: Ekrem Başkan’a haksızlık yapılırken ben düğün yapamam Erdoğan'ın Açıklamalarının Ardından YSK'ya Bir Çağrı da İYİ Parti'den Geldi

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Süleyman Soylu’ya ‘Her şey çok güzel olacak’ protestosu