Ana sayfa
18 Kasım 2017 ( 2712 izlenme )
Reklamlar

ŞOK İDDİA !.. AKŞENER'E SEÇİM TEZGAHI!.

Detaylar >>>>>>>>>                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

TURAN: AKŞENER YÜKSELİYOR, ERKEN SEÇİM GÜNDEMDE

Sözcü gazetesi yazarı Rahmi Turan, İYİ Parti'nin hızlı büyüme sürecine girdiği takdirde erken seçimin yapılacağını öne sürdü. 


Sözcü gazetesi yazarı Rahmi Turan, bugünkü köşesinde gazeteci Talat Atilla'nın erken seçim iddialarıyla ilgili verdiği kulis bilgilerini köşesine taşıdı. 

"Erken seçim ihtimalinin %99 olduğunu" söyleyen Talat Atilla'ya katıldığını belirten Rahmi Turan, "İYİ Parti hızlı bir büyüme sürecine girerse erken seçimin kaçınılmaz olduğu bir tahmin değil, âdeta matematik bir gerçek" ifadelerini kullandı.

Turan'ın "Erken seçim yüzde 99" başlıklı yazısından ilgili kısım şöyle:

"KRİTİK SEÇİM"

"Erken seçim olacak mı, olmayacak mı? Günümüzde en çok sorulan soru bu! Normal seçimler 2019 yılının 3 Kasım günü… O gün, hem cumhurbaşkanı, hem de milletvekilleri seçilecek…Sandıklar ayrı ayrı kurulacak, vatandaşlar kararını verecek…

"AKP HER GEÇEN GÜN YIPRANIYOR"

" Ben şahsen iktidarın o güne kadar sabredeceğini düşünmüyorum. Çünkü her geçen gün biraz daha yıpranıyorlar. Bu durumda güvendikleri dağlara karlar yağabilir!"

"İYİ PARTİ'NİN SEÇİME GİRMESİ ENGELLENEBİLİR Mİ"

"Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan, kendisine ciddi bir tehdit oluşturan Meral Akşener'in İYİ Partisi'ne zaman ve fırsat bırakacak mı? Erdoğan, partisinin patinaj yaptığını çok iyi biliyor. Son 6 ayda Erdoğan'ın aldığı tüm kararları bu pencereden yorumlamak gerekiyor. "

"ERKEN SEÇİN İHTİMALİ %99"

"Peki, gerçek nedir? Sevgili okurlar erken seçim yüzde 99. Bunu ben söylemiyorum. Ankara'nın en tecrübeli gazetecilerinden Talat Atilla söylüyor. Ankara'nın kulağı delik gazetecilerinden, benim de görüşlerine büyük önem verdiğim Talat Atilla'ya göre “Erken seçim ihtimali yüzde 99.”

"ERKEN SEÇİM HER AN GÜNDEME GELEBİLİR"

"Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan son açıklamalarında “Erken seçim gündemimizde yok!” dedi. Buradaki kilit söz “Gündemimizde yok” cümlesi. Yani duruma göre gündeme gelebilir. AKP tabanına “Her an her şey olabilir” mesajı veriliyor. "

"AKŞENER HAREKETİ YÜKSELDİKÇE  AKP'DE RAHATSIZLIK ARTIYOR"

"Meral Akşener hareketinin alacağı mesafe çok önemli. Akşener'in liderliğinde kurulan İYİ Parti hızlı bir büyüme sürecine girerse erken seçimin kaçınılmaz olduğu bir tahmin değil, âdeta matematik bir gerçek. İktidar kanadında da güçlü bir istihbaratı olan Talat Atilla'ya göre erken seçim yüzde 99… Ben de buna inanıyorum!  "

Image result for İYİ PARTİ

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FETÖ SANIĞI AKP'DE YÖNETİCİ OLDU Devlet Bahçeli, Man Adası skandalında da Saray'ın yanında Antalya'yı hortum vurdu: Çok sayıda yaralı var Sakarya’da eşini aldatan bir kadın, durumu gören 10 yaşındaki oğlunu yastıkla boğarak öldürdü.