Ana sayfa
29 Kasım 2017 ( 2246 izlenme )
Reklamlar

Rasim Ozan Kütahyalı Havalimanında Görüntülendi! "İtalya'ya Kaçtı" İddiası

Detaylar >>>>>>>>                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   


Beyaz TV'den kovulmasının ardından Boşnaklardan özür dileyen Rasim Ozan Kütahyalı'nın havalimanında çekilmiş fotoğrafları ortaya çıktı. ROK'un İtalya'ya kaçtığı iddia ediliyor.

Ünlü yorumcu Rasim Ozan Kütahyalı, Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol programında Boşnaklara yönelik hakaret içeren sözleri sonrasında linç edilmiş ve toplumda büyük tepki toplamıştı.

Programın moderatörü Ertem Şener, program açılışında Rasim Ozan Kütahyalı'nın kanaldan kovulduğunu duyurmuş ve "Kanal yönetimimizle aldığımız karar doğrultusunda, bugünden itibaren Rasim Ozan Kütahyalı ile yollarımızı ayırdık.' ifadelerini kullanmıştı.

"ZEVZEKLİK ETTİM"

ROK, kanaldan kovulmasının ardından sosyal medya hesabından özür dilemiş ve "Zevzeklik ettim" demişti. Öte yandan Beyaz TV, RTÜK'ten para ve yayın engelleme cezası almıştı.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hakim kocasından boşadığı kadınla sarmaş dolaş yakalandı Bursa da Patlama.. Ölü ve yaralılar var FETÖ SANIĞI AKP'DE YÖNETİCİ OLDU Erdoğan, İstanbul'daki Betonlaşmayı Eleştirdi: Yeşillik Arıyorsanız Mezarlıklarda Bulursunuz