Ana sayfa
03 Aralık 2017 ( 2582 izlenme )
Reklamlar

Muammer Güler kayıplara karıştı

Detaylar >>>>>>                                                                                                                                                                                                                                                                                   

Rıza Sarraf'ın ifadesinde "Muammer Güler 'in oğluna 100 bin dolar rüşvet verdim" itirafının ardından gözlerin çevrildiği isimlerden biri olan Muammer Güler, hem gerçekte hem sanalda kayıplara karıştı.

ABD'de itirafçı olan ve Türkiye'de milyonlarca avro ve dolar rüşcet dağıttığını itiraf eden Rıza Sarraf, eski İçişleri Bakanı Muammer Güler'le ilgili de iddialarda bulundu. Muammer Güler'in oğlu Barış Güler'i danışman olarak işe aldığını ve kendisine ayrıca 100 bin dolar verdiğini iddia etti.

Sarraf'ın iddialarının ardından gözler Eski İçileri Bakanı Muammer Güler'e çevrildi.

7 Haziran seçimlerinde yeniden aday olmayan ve siyaset sahnesinden çekilen Muammer Güler, o tarihten bu yana hiçbir siyasi faaliyette bulunmadığı gibi kamuoyu önüne de çıkmıyor.

Öte yandan Muammer Güler'in 19 Mart 2014'ten bu yana Twitter adresinden de paylaşım yapmadığı görülüyor.

Güler'in Twitter hesabında paylaştığı muammerguler.com internet sitesi de kapatıldı. Alan adı (Domain) ücreti ödenmediği için kapatılan sitenin alan adı ise 2 bin 395 dolara satışa çıkartıldı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bakan Özhaseki: Reza diye bir rezalet çıktı Gülmen’in babasından Feyzioğlu’na babalık yanıtı CHP'li Bingöl: Türkiye'nin itibarsızlaştırılmasının baş sorumlusu AK Parti vekilleridir ZARRAB'TAN ŞOK AÇIKLAMA: TALİMATI ERDOĞAN VERDİ!..