Meteoroloji Tarih verdi Şiddetli KAR geliyor...

8794 izlenme13 Kasım 2017
Reklamlar
Meteoroloji Mühendisleri Odası Başkanı Ahmet Köse, kışın geleceği tarihi ve İstanbul’a ne zaman kar yağacağını açıkladı.

Pastırma yazı yaşayan İstanbul’a kötü haber Meteoroloji Mühendisleri Odası Başkanı Ahmet Köse’den geldi.

İşte Köse’nin açıklamalarından derlenenler:

“Ekim’in son günleriyle Kasım’ın ortasına kadar yaşanan mevsimine göre sıcak günlere pastırma yazı deniyor ki tam da pastırma yazını yaşıyoruz. Pastırma yazı için de son dört günümüz kaldı. Çünkü Perşembe gününe kadar mevsim normallerinin 3 ila 5 derece üzerinde seyredecek olan hava sıcaklıkları Cuma günü yerini yağış ve kuvvetli poyrazla birlikte kışa bırakacak diyebiliriz.”

İstanbul’a kar ne zaman yağacak?

Artık yağışların artacağını belirten Köse, “Batı kesimler yağışla tanışırken, doğu kesimlerde kar iyiden iye kendisini gösterecek. Batı’da Uludağ ve çevre kesimlerin yüksek kesimlerinde kar yağışı meydana gelecek. İstanbul’da da Aralık ortasından itibaren kar yağışının görüleceğini tahmin ediyoruz.” dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Zarrab'ın İddialarının Ardından Hükümetten İlk Açıklama: İftiracı Oldu, Tanık FETÖ'cü! Sapık Öğretmenden Öğrencilere Skandal Sözler Semih Özakça'dan Metin Feyzioğlu'na yanıt Samsun'da Vahşet! Bir anne çocuklarına bunu nasıl yapar ?

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Türkiye'de kadınların Meclis'teki temsil oranı, Arap ülkelerinin gerisinde