Ana sayfa
27 Kasım 2017 ( 1654 izlenme )
Reklamlar

Melih Gökçek'ten 'Rıza Sarraf' açıklaması

Detaylar >>>>>>                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

Melih Gökçek, Twitter'da kendisine gönderilen "Zarrab'dan Osman'a 350 milyon dolar ne iş?" yazılı tweet'e tepki göstererek "Hepsini savcılığa vereceğiz buradan ikaz ediyorum, peşlerini bırakan namerttir..." dedi.

Eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, Twitter'da bir takipçisinin kendisine gönderdiği "Zarabtan Osman’a 350 milyon dolar diyor ne iş" yazılı tweet'e "Şahsım ve ailem hakkında kripto fetocuların başını çektiği, ancak bildik/bilmedik hasetçilerin de çanak tuttuğu algı yönetimi devam ediyor" diyerek tepki gösterdi.

Gökçek, "Hepsini savcılığa vereceğiz buradan ikaz ediyorum, peşlerini bırakan namerttir.." diyerek açıklamasını şu sözlerle devam etti:

"Bu da bilinmeliki Reza Sarraf'ı ne ben, ne oğlum tanır... Hayatta bir kez konuşmuşluğumuz yoktur... Türkiye'ye bu konuda kurulan komplolar da göreceksiniz boşa çıkacak... Tezgah FETÖ'nün 17/25 Aralık'ının ABD versiyonudur... Twit aleminin bilgisine..."

melih-gokcek-ten-riza-sarraf-aciklamasi-392208-1.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kılıçdaroğlu: Erdoğan’a salı gününe kadar süre veriyorum Akit yazarı Dilipak'tan gündem yaratacak AK Parti iddiası! Alevilerin evlerine kırmızı boyayla çarpı işareti Haluk Levent Bir Kez Daha "Helal Olsun" Dedirtti