Ana sayfa
18 Kasım 2017 ( 2055 izlenme )
Reklamlar

Mehmet Alkan'dan Üçok'a cevap

"Allah belanı versin"

Eski Yarbay Mehmet Alkan'ın karşı çıkışına Ahmet Zeki Üçok yanıt verdi.

Ergenekon ve Balyoz davalarında 4 yıl 10 ay cezaevinde kaldıktan sonra beraat eden Hava Kuvvetleri Komutanlığı eski askeri savcısı emekli Hakim Albay Ahmet Zeki Üçok’un tweetine eski Albay Mehmet Alkan’dan sert yanıt geldi.


Ahmet Zeki Üçok son dönemde FETÖ’cülerin kendilerini öğretmen, emekli, gariban şeklinde tanıtmalarına karşı uyarıda bulunarak, “O zamanda teröristiler şimdi de teröristler” dedi. Ahmet Zeki Uçok’un sosyal medyadan attığı mesaj şöyle:

“Dün Türkçe Olimpiyatları,Dünya’nın her yerinde okullar,fakir çocuklara yardım diye bizi aldattılar.Gerçek yüzleri 15 Temmuz, BankAsya, Bylock ile ortaya çıktı. Şimdi de sizi öğretmen,emekli,gariban asker diye aldatmalarına izin vermeyin. O zamanda teröristiler şimdi de teröristler.”

Üçok’un bu mesajına, PKK'nın 2015 yılında Şırnak'ta jandarma karakoluna yaptığı saldırıda şehit olan Yüzbaşı Ali Alkan'ın ordudan atılan ağabeyi eski Yarbay Mehmet Alkan, “Allah senin belanı versin ...” diyerek sert çıktı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Reza Zarrab’tan Zafer Çağlayan açıklaması: Rüşvet verdim Vatan Partisi'nden Rıza Sarraf açıklaması İşte Zafer Çağlayan’ın yeni imajı Ahmet Hakan iki cümle ile Sözcü operasyonunu özetledi