Komedyen Şahan Gökbakar, AK Partili Ali İhsan Yavuz'un Taklidini Yaptı

4061 izlenme2019-05-07 10:40:59
Reklamlar
Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz'un bir açıklamasında dediği "Bir şey olmasa bile kesinlikli bir şeyler oldu" sözlerini çektiği video ile taklit etti.

YSK'nin İstanbul seçimlerinin iptal etmesinin ardından açıklama yapan CHP İBB Ekrem İmamoğlu, "Artık herkes konuşacak sanatçılar konuşacak." diyerek ünlü isimlere çağrı yapmıştı. İmamoğlu'nun çağrısının ardından paylaşım yapan oyuncu ve yapımcı Şahan Gökbakar, Atatürk'ün fotoğrafını paylaşarak "Bin bir zorlukla kurduysan bu Cumhuriyeti, "Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir" dediysen ve bizi de bunu koruyun ne olursa olsun gençler diye görevlendirdiysen hitaben de, tamamdır... Merak etme... Ne olursa olsun güzel adam, ne olursa olsun" demişti.

ALİ İHSAN YAVUZ'U TAKLİT ETTİ

Şahan Gökbakar şimdi de AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz'un sarf ettiği, "Hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oldu" sözlerini çektiği video ile tiye aldı. Gökbakar, çektiği videoyu "İyi günler diliyorum" notuyla paylaştı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gerici yazar Kemalistleri suçladı İmamoğlu, 19 günlük başkanlığında neler yaptı? Nisan ayı enflasyon rakamları açıklandı Ankara Barosu, Adli Yıl Açılışı'nı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde değil Adliye'de yaptı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Mustafa Kemal'in ordusuna 'eşek' diyen Akit Müdürü'nü sopalarla dövdüler