Ana sayfa
05 Aralık 2017 ( 5126 izlenme )
Reklamlar

KILIÇDAROĞLU'NDAN SON DAKİKADA BOMBA TWEET!..

Detaylar >>>>>>                                                                                                                                                                                                                                                                                  

Son dakika: Kılıçdaroğlu’ndan flaş sözler: Yakında ‘Sarraf bizi kandırdı’ demeye başlarlar


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan son dakika önemli mesajlar geldi. 

ABD'de devam eden ve Reza Zarrab'ın tanık olduğu davaya ilişkin açıklamalarda bulunan CHP Lideri, "Yakında 'Sarraf bizi kandırdı' demeye başlarlar. Bir ülkeyi yönetiyorsan, başbakansan, cumhurbaşkanıysan akıllı olacaksın, kandırılmayacaksın. Yönetmeye aklın yoksa o koltukta durmayacaksın!" ifadelerini kullandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ABD’de devam ve Reza Zarrab’ın tanık olarak dinlendiği davaya ilişkin sosyal medya hesabından son dakika önemli açıklamalarda bulundu.

Kılıçdaroğlu şöyle dedi:

“ERDOĞAN BİLİYORDU”

“MİT'in, Sarraf'ın bakanlarla olan kirli ilişkilerini ortaya koyduğu 2013 tarihli notu görmezden gelip, bu rüşvet çarkını dönmesine göz yuman Erdoğan, şimdi gelinen noktadan bir milli mesele çıkarmaya çalışıyor. Rüşvetin millisi olmaz, cezası olur!”

“İKBAL PEŞİNDE BUNLAR”

FETÖ'ye devletin sırlarını elleriyle teslim edenler, Rıza Sarraf'a da devlet sırlarını parayla sattılar. Casus olduğu belli olan bir adamın, sırf para geliyor diye önüne yattılar. Bunların milleti düşündüğü yok, bunlar sadece ceplerini düşünüyor!"

“YARIN KANDIRILDIK DİYECEKLER”

“Hayırsever iş adamı” dedikleri Rıza Sarraf'a itiraflarından sonra “casus” diyorlar. Yakında “Sarraf bizi kandırdı” demeye başlarlar. Bir ülkeyi yönetiyorsan, başbakansan, cumhurbaşkanıysan akıllı olacaksın, kandırılmayacaksın. Yönetmeye aklın yoksa o koltukta durmayacaksın!”

İşte o paylaşım:
kemal-kilicdaroglu-tweet
Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eskişehir’de müftü nikâhına ‘hayır’ diyen 40 kadına 912.5 lira para cezası verildi. Kuran kursuna yaptıkları baskında 21 öğrenciyi infaz ettiler.. Suçunu kabul edip tanık olan Reza Zarrab'la ilgili AK Parti'den ilk yorum: Bu tiyatroyu tanımıyoruz. Son dakika! Çorum'da yolcu otobüsü TIR'a çarptı: 19 ölü