Ana sayfa
22 Aralık 2017 ( 114 izlenme )
Reklamlar

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a: Namus ve şeref senin için ne anlama geliyor?

Detaylar >>>>>>                                                                                                                                          

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Kılıçdaroğlu, Erdoğan'a "Namus ve şeref senin için ne anlama geliyor?" sorusunu yöneltti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kudüs tasarısının BM'de kabul edilmesi ile ilgili ''Bu oylama, sadece Ortadoğu için değil dünya için çok önemli bir oylama. Bir kişinin 'Ben dünyaya egemenim' diye ortaya çıktığı ortamda Birleşmiş Milletler Genel Kurulu gerekli dersi verdi" dedi.

Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören gazileri ziyaret eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, basına kapalı gerçekleştirdiği ziyaret sonrası hastane önünde gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Gazileri belli aralıklarla ziyaret ettiğini belirten Kılıçdaroğlu, Birleşmiş Milletlerde alınan kararla ilgili olarak, “Yapılan oylama sadece Ortadoğu için değil, dünya için çok önemli oylamaydı. Bir kişinin ben dünyaya egemenim diye ortaya çıktığı ortamda Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurulu gerekli dersi verdi” ifadelerini kullandı.

“Karar olağanüstü güzel bir karar”

Kılıçdaroğlu, sözlerine şöyle devam etti:
“Biz Ortadoğu'da barışın olmasını istiyoruz. Trump, Ortadoğu'nun içine pimi çekilmiş bir bomba koydu. Bereket versin bu bomba patlamadan Birleşmiş Milletler Genel Kurulu müdahale etti ve kararı reddetti. Karar Ortadoğu'nun barışı için, dünyanın barışı için olağanüstü güzel bir karar.”

Kaynak: Birgün

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan önce belgelere 'sahte' dedi, sonra ... Son dakika! Zonguldak'ta maden ocağında göçük Star yazarı: Kılıçdaroğlu belge olarak, göstere göstere, birtakım banka dekontları gösterdi İsveç'ten Flaş Ezan Kararı