Ana sayfa
30 Kasım 2017 ( 3956 izlenme )
Reklamlar

Kılıçdaroğlu'ndan AKP'yi panikletecek açıklama ...

Detaylar >>>>>>>>                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Kılıçdaroğlu'ndan AKP'yi panikletecek açıklama: Şimdiye kadar izlediğimiz tüm strateji tuttu. Şimdi bir adımımız kaldı. Bir adım.

CHP, Man Adası'nda kurulan bir şirketle Recep Tayyip Erdoğan'ın yakınları arasındaki para hareketlerine ilişkin dekontları açıklayacak.

Edinilen bilgiye göre, CHP, meclis araştırması açılmasına ilişkin önergesinin kabulü durumunda belgeleri komisyona sunacak.

Meclis araştırması reddedilirse de belgeler bir basın toplantısıyla kamuoyuna açıklanacak.

KILIÇDAROĞLU'NDAN AÇIKLAMA

İstanbul’da düzenlenen Kadın ve Eşitlik Zirvesi'nde konuşan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Man Adası belgeleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu, belgelerle ilgili "Bir adım daha kaldı" dedi ve ekledi: "Bir şey daha olması lazım, onu da bugün yarın gerçekleştireceğiz".

'Belgeler servis edildi' eleştirilerine de değinen CHP lideri, "Soruyorlar belgeleri kim verdi diye. Uzaydan gelmedi. Elbette bir insan verdi..." şeklinde konuştu.

Kılıçdaroğlu, Hürriyet yazarı Ayşe Arman'ın belgelerin kaynağına ilişkin olarak yönelttiği "FETÖ'cüler mi verdi?" sorusuna "Hayır. Bu ülkede, ülkesini seven milyonlarca insan var, milyonlarca bürokrat var" yanıtını verdi.

Birgün

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son dakika! Zonguldak'ta maden ocağında göçük Akşener'den hükümete 'Sarraf' sorusu Yılmaz Özdil: 'O stadı yaptıran Atatürk, sen neyi değiştiriyorsun?' Türkiye 3 Lise Öğrencisinin Yazdığı Yazıyı Konuşuyor