Ana sayfa
18 Kasım 2017 ( 468 izlenme )
Reklamlar

Gülmen’in babasından Feyzioğlu’na babalık yanıtı

OHAL kapsamında çıkarılan KHK ile 9 Kasım'da kamu görevinden ihraç edilen ve işlerine dönmek amacıyla açlık grevine başlayan Nuriye Gülmen ve Semih Özakça'nın "silahlı terör örgütüne üye olmak", "terör örgütü propagandası yapmak" ve "Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu'na muhalefet" suçlarından yargılandığı davanın dördüncü günü bugün gerçekleşti. Nuriye Gülmen'in babası Şaban Gülmen duruşma sonrası açıklama yaptı.


Gülmen, "Sayın Metin Feyzioğlu'na iki çift lafım var. Sayın Feyzioğlu, Nuriye Gülmen ve Semih Özakça için anne baba şefkati için laf etmiştir. Onların anne babaları vardır. Sayın Feyzioğlu yırtınmış önlüğüne yeni bir rozet takmak istiyorsa o çocukların arkasına gizlenmesin. Onların anne baba şefkatine ihtiyacı yoktur. Feyzioğlu'nun kendisine halkın verdiği adaleti temsil ettiği il sağlık değerini söylemesi gerekirken onlara evlatlık muamelesi yapmıştır. Sayın Feyzioğlu biraz evvel söylediğim gibi giydiği önlüğü değiştirmek istiyorsa rozeti de değiştirsin. Bu rozeti değiştirirken de çocukların arkasına gizlenmesin" dedi.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fenerbahçeliler, Binlerce Kişi ile Ata'nın Huzuruna Çıktı Muharrem İnce : Önce resmi olarak yapılan ticaret dediler, sonra sahte dediler, sonra ... Travestilerle bir anda kavgaya tutuştular! Dipçik ve sopalarla... Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Özlem Zengin: 'Eğitim arttıkça şiddetin kalitesi artıyor'