Ana sayfa
28 Kasım 2017 ( 197 izlenme )
Reklamlar

Gökçek'ten 'dinozor' tepkisi: Halkın dikkatini çekmek için koyduğumuz dinozorumuzu, belediye kaldırdı

Ankara‘da Atatürk Orman Çiftliği Kavşağı’nda yer alan dinozor maketinin dün sabah saatlerinde Ankara Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından kaldırılması üzerine eski Belediye Başkanı Melih Gökçek bir açıklama yaptı.

Melih Gökçek, Twitter hesabından, "Ankapark'taki toplam 20.000 metrekarelik dinozor çadırlarına halkın dikkatini çekmek için Atatürk Orman Çiftliği meydanına koyduğumuz dinozorumuz 'Abelisourus Dinozor' dün Büyükşehir Belediyesi tarafından sökülerek kaldırıldı" mesajını paylaştı.

Gökçek, medya kuruluşlarının olayı haberleştirmesini de eleştirerek, "Bazı medya kuruluşları ve yazarlar bugün bir yazılar döşendiler ki sormayın" diye yazdı.

Mustafa Tuna başkanlık koltuğuna oturduğu günden bu yana önce Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Makamı’nın önünde yer alan meşhur fıskiyeyi, ardından dinozoru kaldırdı. Dün gece yarısı da lale heykeli kaldırıldı.

Otomatik alternatif metin yok.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hakimden İtiraf Gibi Sözler.. Adalet Yok... Yılmaz Özdil: Çanakkale’de tarihin akışını değiştirdi EGEMEN BAĞIŞ'TAN AB'YE ÇARPICI MESAJ!.. Erdoğan'dan MHP itirafı: Biz kurtardık