Ana sayfa
19 Kasım 2017 ( 277 izlenme )
Reklamlar

Gökçek’in portresi belediye çöplüğünde bulundu

Belediye başkanlığından istifa eden Melih Gökçek'e darbe üstüne darbe gelmeye devam ediyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin yayınladığı bültenden adı çıkarılan Gökçek'in bu kez belediye binası yakınındaki bir çöplükte portresi bulundu.


Uzun yıllar Ankara’da hüküm sürdüren Melih Gökçek, Cumhurbaşkanı ve AKP genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından istifa ettirildi. İstifa sonrasından Gökçek’in izleri belediyeden teker teker silinmeye başladı.

PORTRESİ ÇÖPTE BULUNDU

Belediye başkanlığı koltuğuna Mustafa Tuna getirilmesinin ardından Gökçek’in daire başkanı yaptığı isimleri görevden alındı ve Gökçek döneminde kurulan bazı daireler kapatıldı. Öyle ki yeni başkan Tuna, Gökçek’in çok değer verdiği belediye binasının önündeki fışkiyeyi bile kaldırttı. Fıskiye’nin ardından Gökçek’e yeni bir darbe daha geldi. OdaTV’de yer alan habere göre belediye binası yakınındaki bir çöplükte de Melih Gökçek’in portresi bulundu.

Gökçek’in portresi belediye çöplüğünde bulundu

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kosta Rika'da 6.5 şiddetinde deprem Kuran kursuna yaptıkları baskında 21 öğrenciyi infaz ettiler.. 8 Yaşındaki Çocuğa Tecavüz Edip Öldüren 49'luk Sapık, Kurşuna Dizilerek İdam Edildi AKP'li Miroğlu Diyarbakır Cezaevindeki işkenceyi anlatırken ağladı