Ana sayfa
01 Aralık 2017 ( 597 izlenme )
Reklamlar

FLAŞ!.. BAŞBAKAN YILDIRIM'DAN ZARRABA DÖN ÇAĞRISI

DETAYLAR >>>>                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Yıldırım'dan Sarraf'a: İnşallah içinde bulunduğu bu yanlıştan döner 


Başbakan Yıldırım, ABD'de sürmekte olan ve Sarraf'ın tanıklık yaptığı davayla ilgili " İnşallah içinde bulunduğu bu yanlıştan döner. (...) Amaç Türkiye'yi sıkıştırmaktır" dedi.
  
İstanbul'da 1915 Çanakkale Panorama ve Muhsin Yazıcıoğlu Şehitlik Parkı'nın açılışından konuşan Başbakan Binali Yıldırım'ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

“DARBE KALDIKLARI YEREN DEVAM İÇİN ABD’Yİ SEÇTİLER”

“Darbeye kaldıkları yerden devam etmek için bu kez ABD'yi seçtiler. Bu hain topluluğu (FETÖ) Amerika'daki bir davaya müdahil olarak Türkiye adına Recep Tayyip Erdoğan adına bir algı oluşturmak için var gücüyle çalışıyor, alnımız açık, yolumuz aydınlık. Hiçbir zaman Türkiye'nin menfaatine zarar verecek bir işin içinde olmadık, asla da olmayız. Bunu herkes bilmelidir.”

“ADAMI ALMIŞLAR, KONUŞTURUYORLAR”

"(ABD'de İran asıllı işadamı Rıza Sarraf'ın tanıklık yaptığı Hakan Atilla davasıyla ilgili) Hiçbir zaman Türkiye'nin menfaatine zarar verecek bir işin içinde olmadık. Bunlar bir adamı almışlar, konuşturuyorlar. "

“KARAKOLDA DOĞRU SÖYLER MAHKEMEDE ŞAŞAR”

"Onun işi de 'Karakolda doğru söyler, mahkemede şaşar' hesabına döndü. İlk ifadesinde korktuğu için farklı şeyler söylediğini ifade ediyor, mahkeme deyince de "Korktum, onun için ifademi değiştirdim" diyor."

“İNŞALLAH BU YANLIŞTAN DÖNER”

“İnşallah içinde bulunduğu bu yanlıştan döner. Zaten kendi de hapisten çıkmanın en kolay yolu 'satmak' diyor. 'Satarım…' Alıcısı olursa…. Buradan açıkça ifade ediyorum, bu dava hukuki olmaktan çıkmış, tamamen siyasi bir şekle dönüşmüştür. Amaç Türkiye'yi sıkıştırmaktır. Türk ekonomisini sıkıştırmaktır. Türk ekonomisini zora sokmaktır.”

Kaynak: Sputnik News

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

GÜNÜN EN İĞRENÇ HABERİ...BUNU YAPAN POLİS Kılıçdaroğlu'ndan, NATO tatbikatındaki skandal'a Sert Tepki 5 il için fırtına uyarısı Ağızları açık bırakacak bir haber!