Ana sayfa
13 Mart 2018 ( 181 izlenme )
Reklamlar

Diriliş Ertuğrul'un Deli Demir'i Mehmet Çevik, Çiftlik Bank'ın Basın Danışmanı Çıktı

En son Diriliş Ertuğrul dizisinde rol alan Mehmet Çevik, on binlerce kişiyi dolandıran Çiftlik Bank'ın danışmanı çıktı.

TRT'nin sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul'da rol alan Mehmet Çevik, Çiftlik Bank'ın basın danışmanı çıktı. Çevik, Hanımın Çiftliği dizisinde kötü karakterle hafızalara kazınmıştı.

ŞİRKET SESSİZ SEDASIZ BOŞALTILDI

Çok kısa sürede on binlerce kişiden yüz milyonlarca lira toplayan ve aylardır gündemde olan, haklarında bir dizi suç duyurusu bulunan Çiftlik Bank sırra kadem bastı! Yatırdıkları paraları almak için şirketin merkezine giden vatandaşlar, şirketin sessiz sedasız boşaltıldığını öğrendi.

MEHMET ÇEVİK BASIN DANIŞMANIYMIŞ

Bu dolandırıcıların yanında bir de tanıdık bir yüz vardı.O yüz Mehmet Çevik'ten başkası değildi. Tiyatro ve sinema oyuncusu Mehmet Çevik, Çiftlik Bank'ın medya ve iletişim danışmanıydı.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL'DA OYNAMIŞTI

En son Diriliş Ertuğrul dizisinde Deli Demir karakterini canlandıran oyuncu Mehmet Çevik, Çiftlik Bank'ın hem 14 Aralık'ta İnegöl'de hem de dün Konya Tuzlukcu'da temelini attığı tesislerde kürsüye çıkarak şirketin hedefleri ve mevcut durumu ile ilgili açıklamalar yapıp, Çiftlik Bank'ı savunmuştu.

DİZİDE SAADET ZİNCİRİNİ ÇÖKERTMİŞTİ

İşin komik yanı ise; Mehmet Çevik Lise Devriyesi dizisinde polisti ve dizideki görevi saadet zinciri yapan çeteyi oğluyla çökertmesiyle sona ermişti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Piyangodan sonra şimdi de ‘ahlaksız müzik’ fetvası Avukatın etek altı görüntülerini çekerken yakalandı! Bakın o kişi kim çıktı... Döviz ve TL işlemlerine sıkı gözaltı geliyor Serbest kalmak için bile rüşvet vermiş!