Anasayfa
2019-09-02 11:58:12 ( 373 izlenme )
Reklamlar

Cumhurbaşkanlığı'ndan Ahmet Davutoğlu'na "Konyalı" göndermesi

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Konya mitingi sonrası yaptığı paylaşımda isim vermeden Ahmet Davutoğlu'na göndermede bulunarak, "Biz adamın nereli olduğuna değil, nerede durduğuna bakarız' dediler!" dedi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Konya'da gerçekleştirdiği mitingin ardından bir Tweet paylaştı.

Yeni parti kuracağı konuşulan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na gönderme yapan Altun, Konyalıların hep bir ağızdan, "Biz adamın nereli olduğuna değil, nerede durduğuna bakarız" dediklerini yazdı.

ALTUN'DAN DAVUTOĞLU'NA GÖNDERME

Twitter'dan Erdoğan'ın mitingine dair bir fotoğraf paylaşan Altun, "Konya güzeldi. Konyalılar güzeldi. Hep bir ağızdan 'Biz adamın nereli olduğuna değil, nerede durduğuna bakarız' dediler! Konya'nın Cumhurbaşkanımıza da, tüm Türkiye'ye de mesajı açık ve netti" diye yazdı.

BİR GÖNDERME DE ERDOĞAN'DAN GELMİŞTİ

Erdoğan dün Davutoğlu'nun memleketi de olan Konya'da Mevlana Meydanı'nda düzenlenen mitingde konuşmuştu. Erdoğan temaslarında, "Kağıt üzerinde üyemiz olup gönlünü bizden ayıran varsa onları ayıklamaktan çekinmeyiz" ifadelerini kullanmıştı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yılmaz Özdil'den Erdoğan'a yanıt: Yok öyle! ‘Fatih Portakal’ın adeta özrü kabahatinden büyük’ Nisan ayı enflasyon rakamları açıklandı Dinci hoca Salih Memişoğlu: Uzaylılar bana Kabe’yi sordu