Ana sayfa
30 Kasım 2017 ( 5468 izlenme )
Reklamlar

Bozdağ'dan Erdoğan'ı zora sokacak sözler

Detaylar >>>>>>                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun açıkladığı Man Adası belgelerinin gerçeği yansıtmadığını ileri süren Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, dikkat çeken bir ifade kullandı. Bozdağ’ın “Bu kadar önemli görevlerde bulunan birisinin 'Ben yanıltıldım' demeye hakkı yoktur” sözleri, sık sık ‘aldatıldık’, ‘kandırıldık’ gibi ifadeler kullanan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı akla getirdi.

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Anadolu Ajansı Editör Masası’na konuk oldu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıkladığı Man Adası belgelerinin iftiradan ibaret olduğunu öne süren Bozdağ, Kılıçdaroğlu’nun eline tutuşturulan şeyleri teyit etmeden açıkladığını iddia etti. Bozdağ, konuşmasında, “Bu kadar önemli görevlerde bulunan birisinin 'Ben yanıltıldım' demeye hakkı yoktur” ifadelerini de kullandı.

Bozdağ’ın bu sözleri, ülkedeki en önemli görevleri sürdüren AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamalarını akla getirdi. İşte Erdoğan’ın ‘aldatılma’, ‘kandırılma’ geçmişinden birkaç örnek:

27 Şubat 2014
Üzülüyorum şu paralel yapıya, o tabanda olan saf, temiz kardeşlerimize, diyorum ki, bu oyuna gelmeyin. Çünkü zekatını veriyor, tertemiz, hakikaten iyi niyetle veriyor. 'Burada işte bir hizmet var diyor.' Ne hizmeti; geçin. Aldatılıyoruz, aldatıldık ben dahi aldatıldım.

19 Mart 2015
(Ergenekon ve Balyoz gibi operasyonlar hakkında) Bu operasyonlarda suçluyla suçsuz, yalanla doğru aynı kefeye konuldu. Şahsım başta olmak üzere, tüm ülke yanlış yönlendirildi, aldatıldı.

30 Temmuz 2016
(FETÖ’nün eğitim faaliyetlerinden bahsederken) Biz de bu propagandaya geldik. Bunu itiraf etmem lazım. İyi niyetimizin kurbanı olduk bunu da ifade etmem lazım.

20 Nisan 2017
Obama maalesef PYD ve YPG konusunda bizleri aldatmıştır.

26 Eylül 2017
(IKBY’deki bağımsızlık referandumu hakkında) Açıkçası biz son ana kadar Barzani'nin böyle yanlışa düşeceğine ihtimal vermiyorduk, demek yanılmışız.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Burhan Kuzu'dan Zarrab Davasına İlginç Yorum SADDAM'I SORGULAYAN AJAN KONUŞTU...HERŞEYİ İTİRAF ETTİ. FETÖ SANIĞI AKP'DE YÖNETİCİ OLDU Reza Zarrab suçunu kabul etti ve mahkemeye getiriliyor