Ana sayfa
21 Kasım 2017 ( 676 izlenme )
Reklamlar

Boşnaklara yönelik sözleri çok tepki çeken Rasim Ozan Kütahyalı'ya bir tepki de CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet'ten geldi

Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet'ten geldi. Hürriyet, 'Kütahyalı ve türevlerini bugüne kadar şuursuzca besleyen ve milletin başına bela edenleridir eseridir bu'' diye konuştu. Rasim Ozan Kütahyalı'yı 'omurgasız' diye nitelendirdi.

.Beyaz TV'de yorumcusu olduğu Derin Futbol adlı programından sözleri yüzünden gönderilen Kütahyalı'ya yönelik tepkiler durmuyor. Meclis'te konuşan CHP'li Hürriyet, ''Rasim Ozan Kütahyalı'nın Boşnak kardeşlerimizi hedef alan aşağılık, ırkçı, mide bulandırıcı küdürü soydaşlarımızı ve tüm halkımızı derinden üzdü. Ben de bir Balkan Türk'ü olarak soydaşlarımızın üzüntüsünü paylaşıyorum. İsmi bile telafuz edilmeye değmeyen bu omurgasız canlıların Boşnak kardeşlerimize laf etmeye cüret etmelerini kınıyorum. Kütahyalı ve türevlerini bugüne kadar şuursuzca besleyen ve milletin başına bela edenleridir eseridir bu.'' diye konuştu.

Hürriyet, Kütahyalı'nın hakaretinin bir özür ile de geçiştirilemeyeceğini söyledi, savcıları göreve çağırdı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eliaçık, kitap fuarındaki saldırıyı anlattı: Mafyatik bir grup, talimatla çalışıyor Son dakika! Çorum'da yolcu otobüsü TIR'a çarptı: 19 ölü Erdoğan: Kemal'i kurban edecekler, yazık Sürücüler Dikkat 625 TL'lik ceza uygulanacak.