Ana sayfa
05 Aralık 2017 ( 2040 izlenme )
Reklamlar

Arif Sağ, "öldü" mü?

Detaylar >>>>>                                                                                                                                                                                                                                                                                          


Sosyal medyada yayılan “Arif Sağ öldü” iddialarına ünlü sanatçı Twitter hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafla yanıt verdi.

Sosyal medyada yayılan “Arif Sağ öldü”iddialarına ünlü sanatçı Twitter hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafla yanıt verdi.

Bir süredir sosyal medyada yayılan Arif Sağ’ın hayatını kaybettiği yönündeki iddialar asılsız çıktı. Arif Sağ’ın Küba’ya gittiği ortaya çıktı.

Arif Sağ’ın Twitter hesabından Aslı Sağ’la beraber fotoğraf paylaşıldı. Ayrıca başka bir tweette de Arif Sağ’ın Küba’ya gittiği açıklandı.

Gazeteci Yalçın Bayer de Twitter’den, “Arif Sağ için bu iddialar çok ayıp. Bugün kızı Aslı ve oğlu Tolga ile Küba’ya gitti. Küba’da  bir aşı tedavisi görecek ve dönecek yeğeni Hüseyin Sağ’a göre....Merak edilecek bir şey yok” ifadelerini paylaştı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'Uzaydan gelen virüs 23 Aralık'ta Dünya'nın sonunu getirecek' AK Parti yükleniyor, CHP tarih verdi: Büyük restleşme SON DAKİKA !!! BİR DEPREM DAHA Adalet Bakanı Gül: Kadına, çocuğa şiddet ve cinsel suçlara iyi hal indirimi beni üzüyor