Alkollü Yakalanan Sürücü, Polisleri Tebrik Edip Alkol Almaya Devam Etti

20 izlenme10 Kasım 2017
Reklamlar

Kütahya'da polisin 'dur' ihtarına uymayarak kaçan alkollü sürücü, kendisini yakalayan polisleri tebrik etti. Alkollü sürücünün, polisler ceza keserken de alkol alması dikkat çekti.


Kütahya'da polisin 'Dur' ihtarına uymayıp kaçan minibüs sürücüsü K.E.'nin yapılan alkol muayenesinde 0.65 promil alkollü olduğu belirlendi. Polisler ceza yazdığı sırada K.E., bira içmeye devam etti. K.E.'nin daha önceden alkolü araç kullandığı için sürücü belgesine el konulduğu da ortaya çıktı.

POLİSİN GÖZÜ ÖNÜNDE ALKOL ALMAYA DEVAM ETTİ

Olay, dün gece Adnan Menderes Bulvarı'nda meydana geldi. Devriye gezen polis ekipleri 'çakar lamba' olarak adlandırılan mavi ve kırmızı ışıklı lamba takılı minibüsü kontrol amacıyla durdurmak istedi. Polisin 'Dur' ihtarına uymayan minibüs uzaklaşmaya başladı. Polis ekiplerinin kovalamacası sonucunda 28 yaşındaki K.E.'nin kullandığı minibüs Fuat Paşa Mahallesi Aydınlık Caddesi'nde durduruldu. K.E.'nin alkol muayenesinde 0.65 promil alkollü olduğu, sürücü belgesine de bir süre önce alkollü araç kullandığı için el konulduğu belirlendi. Polislerden kendisine ceza kesmemesini isteyen K.E. daha sonra araçtan aldığı kutu birasını ceza yazan polislerin karşısında içti.


POLİSLERİ TEBRİK ETTİ

K.E. polislere "Sizi tebrik ediyorum. Bir araba bu kadar güzel kullanılır ve bu kadar güzel takip edilir. Ben alkollüyken bu kadar hızlı nasıl kaçtım bilmiyorum ama siz hiç pes etmediniz. Devletin sizin gibi polislere ihtiyacı var. Sizi tebrik ediyorum, kutluyorum ve yakaladığınız için teşekkür ediyorum. Kestiğiniz ceza da helali hoş olsun" dedi.


4 BİN 502 LİRA CEZA KESİLDİ

K.E., ceza makbuzlarına imza atarken de kendisini görüntüleyen gazetecilere poz verdi. Polis ekiplerinin K.E.'ye 'Dur ihtarına uymamak', 'tehlikeli araç kullanmak', 'alkollü araç kulanmak', 'ehliyetsiz araç kullanmak' ve minibüsüne çakar lamba taktırmak suçlarından toplam 4 bin 502 TL para cezası kestikleri, aracını da trafikten men ettikleri öğrenildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Flaş iddia: Anayasa Mahkemesi, referandumu iptal edebilir DNA Testi Ele Verdi! Çocuğunun, Kocasından Olmadığı Ortaya Çıkan Kadının İtirafı, Canlı Yayına Damga Vurdu Türkiye, Mısır'daki terör saldırısı için milli yas ilan etti 7 Metre Uzunluğundaki Yılan, Yaşlı Adamı Boğarak Öldürdü!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Burhan Kuzu'dan Zarrab Davasına İlginç Yorum