Ana sayfa
14 Kasım 2017 ( 1349 izlenme )
Reklamlar

AKP'den Bahçeli’nin ‘ittifak’ çıkışına ilk yorum

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, TBMM’de MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 2019 seçimlerine ilişkin yaptığı açıklamalarda ‘ittifak’ mesajı vermesine ilişkin konuştu.


Devlet Bahçeli'nin sözlerini seçim ittifakı şeklinde yorumlamanın erken olacağını belirten Ünal, "Rabia’da birleşen herkesle biz zaten müttefikiz. Bu seçim ittifakı gibi algılanması algılanmaması bütün bunlar zaman içinde görülecek şeyler. Bu, partinin yetkili kurullarının oturup değerlendireceği bir şey. Sayın Bahçeli her zaman devletin bekası söz konusu olduğunda seçilmiş meşru hükümetle birlikte hareket etti. Dolayısıyla, yeni bir değerlendirmeden ziyade bugünkü Sayın Bahçeli’nin açıklamasını tutarlı bir şekilde daha önceden beri dediğim gibi 15 Temmuz sonrası hükümetin yanında duran, devletin bekası için yapılmış açıklama olarak değerlendiriyorum” dedi.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yılmaz Özdil'in bu yazısı Erdoğan'ı kızdıracak! Burhan Kuzu'dan Zarrab Davasına İlginç Yorum "Hain" Denilen Askere 24 Yıl Sonra Şehit Unvanı Verildi Sakarya’da eşini aldatan bir kadın, durumu gören 10 yaşındaki oğlunu yastıkla boğarak öldürdü.