Ana sayfa
14 Kasım 2017 ( 1352 izlenme )
Reklamlar

AKP'den Bahçeli’nin ‘ittifak’ çıkışına ilk yorum

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, TBMM’de MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 2019 seçimlerine ilişkin yaptığı açıklamalarda ‘ittifak’ mesajı vermesine ilişkin konuştu.


Devlet Bahçeli'nin sözlerini seçim ittifakı şeklinde yorumlamanın erken olacağını belirten Ünal, "Rabia’da birleşen herkesle biz zaten müttefikiz. Bu seçim ittifakı gibi algılanması algılanmaması bütün bunlar zaman içinde görülecek şeyler. Bu, partinin yetkili kurullarının oturup değerlendireceği bir şey. Sayın Bahçeli her zaman devletin bekası söz konusu olduğunda seçilmiş meşru hükümetle birlikte hareket etti. Dolayısıyla, yeni bir değerlendirmeden ziyade bugünkü Sayın Bahçeli’nin açıklamasını tutarlı bir şekilde daha önceden beri dediğim gibi 15 Temmuz sonrası hükümetin yanında duran, devletin bekası için yapılmış açıklama olarak değerlendiriyorum” dedi.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yıldırım, Türkiye'de internetin İngiltere'den daha hızlı olduğunu savundu. Suriyeli Hamile Kadına Tecavüz Edip Çocuğuyla Birlikte Öldüren Caniler'den Mide Bulandıran İtiraf Çorum'da 'köpeğe tecavüz' haberi asılsız çıktı Norveç Savunma Bakanı Jensen, NATO'nun Norveç'teki Trident Javelin tatbikatında yaşananlar nedeniyle özür diledi.