Ana sayfa
14 Kasım 2017 ( 1024 izlenme )
Reklamlar

Ahmet Hakan iki cümle ile Sözcü operasyonunu özetledi

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan: Uğur Dündar ve Necati Doğru ile FETÖ arasında en küçük bir irtibat kurmaya çalışmak... FETÖ’nün bile aklına gelmeyecek bir şeytanlığın eseridir.

Ahmet Hakan iki cümle ile Sözcü operasyonunu özetledi

Sözcü’ye yönelik algı operasyonları ve yürütülen davayla ilgili yeni iddialar gündeme geldi. Sözcü yazarlarından Uğur Dündar, Emin Çölaşan ve Necati Doğru’nun eski yazılarının dava dosyasına ‘ek delil’ olarak konulduğu ileri sürüldü. Algı operasyonundaki bu detaya siyasetçisinden, hukukçusuna birçok kesimden de tepki geldi.

AHMET HAKAN: ŞEYTANLIĞIN ESERİDİR

Bu ‘şaşırtıcı’ soruşturma detayına en çarpıcı yorum ise Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan’dan geldi. Bugünkü köşesinde Sözcü’ye yönelik algı operasyonuna değinen Hakan durumu şu iki cümle ile özetledi: “Uğur Dündar ve Necati Doğru ile FETÖ arasında en küçük bir irtibat kurmaya çalışmak… FETÖ’nün bile aklına gelmeyecek bir şeytanlığın eseridir.”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rıza Sarraf ve yakınlarının mal varlıklarına el konuldu Almanya'da Türk marketine saldırı! Kurşun yağdırdılar 7 Metre Uzunluğundaki Yılan, Yaşlı Adamı Boğarak Öldürdü! Vatan Partisi'nden Rıza Sarraf açıklaması