18 Yaşındaki Genç Kız, Banyoda Doğurduğu Bebeğini Poşete Koyup 5. Kattan Attı

3466 izlenme07 Kasım 2017
Reklamlar

Çorum'da 18 yaşındaki açık lise öğrencisi, banyoda doğurduğu kız bebeği poşete koyup 5'inci kattaki evlerinin penceresinden apartman boşluğuna attı.


Çorum'da, bekar 18 yaşındaki M.M.B, doğurduğu kız bebeği, poşete koyup 5'inci kattaki evlerinin banyosunun penceresinden, apartman boşluğuna attı. Açık lise öğrencisi M.M.B. hastanede gözetim altına alınırken, yaklaşık 6 aylık bebeğin doğumdan önce mi yoksa sonra mı öldüğünün belirlenmesi için cesedi, Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

BANYODA DOĞURDU, POŞETE KOYUP PENCEREDEN ATTI

Olay, Çöplü Mahallesi'ndeki apartmanda 2 gün önce meydana geldi. Ailesiyle birlikte yaşayan M.M.B., 2 gün önce, 5'inci kattaki evlerinin banyosunda doğum yaptı. M.M.B, kız bebeği poşete koyup banyonun penceresinden apartman boşluğuna attı.

HASTANEDE İTİRAF ETTİ

Bir süre sonra rahatsızlanan M.M.B, durumu fark eden ailesi tarafından çağrılan ambulansla Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Kanaması olduğu belirlenen M.M.B'nin hareketlerinden şüphelenen doktorlar, genç kızın doğum yaptığını söylemesi üzerine durumu hastane polisine bildirdi. M.M.B., polise, birkaç saat önce evinin banyosunda doğum yaptığını ve bebeğini poşetleyip banyo penceresinden boşluğa attığını itiraf etti.


6 AYLIK BEBEK CESEDİ BULUNDU

M.M.B.'nin ifadesinin ardından polis ekiplerince yapılan araştırmada, apartmanın banyo penceresinin baktığı boşlukta 6 aylık bebek cesedi bulundu. Bebek, olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı çalışmanın ardından atıldığı yerden alındı.

DOĞUMDAN ÖNCE Mİ SONRA MI ÖLDÜĞÜ ARAŞTIRILACAK

Yaklaşık 6 aylık ve 2 kilogram ağırlığında olduğu belirlenen bebeğin, doğumdan önce mi yoksa sonra mı öldüğünün belirlenmesi için cenaze Ankara Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

M.M.B. hastanede gözetim altında tutulurken, Cumhuriyet Başsavcılığı olayla ilgili soruşturma başlattı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Haluk Levent: Erdoğan davet etse giderim, ona derim ki... Genç Kadını Hapla Uyutup 3 Gün Tecavüz Ettikten Sonra Şantaj Yaptı CHP'den Yunan bakana Atatürk'lü yanıt: Geldikleri gibi giderler Adalet Bakanı Gül: Kadına, çocuğa şiddet ve cinsel suçlara iyi hal indirimi beni üzüyor

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Takipçi çekmek için bunu yaptı